1. nap - 07.30. szerda 2. nap - 07.31. csütörtök 3. nap - 08.01. péntek 4. nap - 08.02. szombat 5. nap - 08.03. vasárnap 6. nap - 08.04. hétfő 7. nap - 08.05 kedd
20.00 - 21.00
Audio Cafe 20.00 - 21.00
EGO 20.00 - 21.00
Quantum Tango 20.00 - 21.00
Link 20.00 - 21.00
GZ: Beckett - Társaság 20.00 - 21.00
Bolla Gábor Quartet Délután

Búhajtó zenekar
23.00 - 00.00 Saturnus Super Deluxe 23.00 - 23.45 Áfonya [dub]   Virga Negra   E-pavilon 23.00 - 00.00 Syntax Elroy [techno-electro] 23.00 - 24.00 Tipla live [experimental electronics] 23.00 - 01.00 Csodaszarvas
00.00 - 04.00 The Corporation
[experimental electronics]

23.45 - 00.30 dr. Analog [dub] 23.00 - 00.30 Macskajancsi [minimal electro] 23.00 - 00.00 dr Sorge [amient] 00.00 - 01.00 Prell (Telesport) live [experimental electronics, noise] 01.00 - 02.00 Mari és a Karatekutya live [experimental electronics]
00.30 - 00.50 Muppet Show [hip-hop] 00.30 - 02.00 TH Anatol live [experimental electronics] 00.00 - 01.15 TV Maci 24.00 - 24.45 Mindkiller live [experimental electronics, ambient]
04.00 - 06.00 Kritikus Felállás (5 óra tea) (Azaki, THOS, Operáter) 00.50 - 01.10 H.Y.B.
[hip-hop]
02.00 - 03.00 Syrup: Karton live [ambient] 01.15 - 02.30 Herba [downtempo, easy] 01.00 - 02.00 Cema turbo live [experimental electronics] 02.00 - 03.00 LG Digital live [techno]
01.10 - 01.30 Audio Fanatikz
[hip-hop]
03.00 - 06.00 Syrup:
Mesterházy & Morgontz & Pipedome [experimental electronics, minimal electro]
02.00 - 03.00 Thalium live (Optimal, NY) [hardcore] 00.45 - 01.30 Alpi (Konfront) live [techno] 03.00 - 04.30 Zefír (Optimal) [electro techno]
visual
The Corporation
  01.30 - 01.50 A kezdet phiai [hip-hop] 02.30 - 04.45 TH Anatol & Mouksa live [experimental electronics, ambient] 01.30 - 03.00 Karamel (G, Berlin) [techno] 04.30 - 06.00 Toge [techno]
    01.50 - 02.10 Minimal Project
[hip-hop]
03.00 - 04.30 r2d2 (Konfront) [hardcore techno] 03.00 - 04.30 Maks (Optimal) [techno]    
    02.10 - 02.35 Gőz [hip-hop] 04.30 - 06.00 Reakthor (Space Night) [electro trance]    
    02.35 - 03.00 Abst + Rokon [freestyle] 04.45 - 06.00 Kozminauta & Mouksa live [ambient] 04.30 - 06.00 Placid (Optimal) [techno]    
    03.00 - 04.00 Györemix! (Mecca Individuals, X-treme Offline, Rocksteady beat) [freestyle]     visual
Telesport
  visual
Telesport
     
    04.00 - 05.00 TV Maci [hip-hop, noise]                    
  05.00 - 06.00 Herba [easy]